תנאי שימוש ומדיניות פרטיות

כללי

1.   האתר בוא אתם גולשים "משרד עורך דין יוחאי אדרי" "(האתר)" הוא אתר תדמיתי עבור המציג את השירותים המשפטיים הניתנים על ידי משרד עורך דין יוחאי אדרי. השימוש באתר כפוף לתנאים בהסכם זה. אם אינך מסכים לתנאי מהתנאים הבאים אנא הפסק את גלישתך באתר. אם תבחר להישאר ולגלוש באתר נראה זאת כהסכמה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות כאמור.

2.    תנאי השימוש ומדיניות הפרטיות נכתבו בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

3.   השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

4.  הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים. מומלץ להיכנס מפעם לפעם לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות ולבחון את השינויים.

קניין רוחני

5.   האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם למשרד עורך דין יוחאי אדרי ומהווים קניינו הרוחני בלעדי. אין לעשות בהם שימוש ללא אישור בכתב מראש ממשרד עורך דין יוחאי אדרי.

6.   בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש ממשרד עורך דין יוחאי אדרי.

תוכן האתר

7.   משרד עורך דין יוחאי אדרי שואף לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג' או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות או הורדת האתר.

8.   קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

9.   התכנים המוצעים באתר נמצאים בבעלותו הבלעדית של משרד עורך דין יוחאי אדרי ואין לעשות בהם שימוש אחר למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

ניהול משתמשים ומבקרים באתר

10.   הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת ה- IP של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא MAC ID – של המחשב שלו, כתובת ה צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

11.   הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר מנויים הרשומים באתר. לשימוש שנעשה במידע שלך אנא ראה את מדיניות הפרטיות המצורפת.

מדיניות פרטיות
כללי:

12.   הנהלת האתר "יוחאי אדרי" מתייחס בכבוד לפרטיות המשתמשים באתר. לפיכך, מבקש האתר באמצעות מסמך זה ליידע ולחשוף בפני ציבור המשתמשים באתר את מדיניות הפרטיות הנהוגה בו, את האופן בו האתר אוסף ומשתמש במידע אישי שנמסר לו על ידך באמצעות גלישה באתר זה ומילוי טפסים באתר.

13.   היה ואתה סבור כי פרטיותך נפגעה במהלך השימוש באתר, או בכל שאלה אחרת הנוגעת או contact- us@edery- law.co.il : למדיניות זו, אנא פנה לאתר באמצעות כתובת הדוא"ל באמצעות עמוד יצירת הקשר באתר. צוות האתר עומד לרשותך לצורך כל בקשה, תגובה, שאלה או תלונה.

14.   אם אינך מרוצה מהיבט כלשהו של מדיניות פרטיות זו, אנא הפסק את שימושך באתר "יוחאי אדרי".

15.   לתשומת לבך: אינך חייב על פי חוק למסור לאתר פרטים אישיים או מזהים. הדבר תלוי ברצונך ובהסכמתך. השימוש במידע ובפרטים שתמסור יהיה כמפורט במדיניות זו. אתה מאשר ומסכים בזאת כי אתה מספק לנו כל מידע מרצונך החופשי וכי אנו רשאים להחזיק במידע זה בהתאם למדיניות זו ולפי הוראות כל דין. מסירת הפרטים אודותיך בכל אחד מאמצעי הקשר שבאתר החברה מהווה הצהרה באשר לנכונותם.

16.   הנהלת אתר "יוחאי אדרי" מבהירה כי היא רשאית לשנות את מדיניות הפרטיות שלה מעת לעת ועל פי שיקול דעתה שכן מדיניות הפרטיות היא דינמית ויכולה להשתנות ככל שיתווספו באתרים תכנים ושירותים חדשים שיכולים להשפיע גם על המדיניות. לפיכך, הנהלת האתר ממליצה לחזור ולעיין במסמך מדיניות פרטיות זה מפעם לפעם.

איזה מידע אוספת מפעילת האתר:

17.   על מנת ליצור קשר לקבלת השירותים שמציע האתר עליך למלא טופס מקוון ו/או ליצור קשר טלפוני ו/או לשלוח דוא"ל ו/או לפנות בצ'אט הוואטאפ.

18.   בעת מילוי הטופס המקוון באתרי האינטרנט של המפעילה ו/או בעת שיחת הטלפון ו/או שליחת דוא"ל ו/או פניה בצ'אט בוואטאפ תתבקש לספק את הפרטים הבאים: שם מלא, כתובת דוא"ל, מספר טלפון ואת נושא הבקשה.

19.   ייתכן ובמהלך השיחה או ההתכתבות איתנו תידרש למסור פרטים נוספים, פרטים אלו ישמרו באמצעים סבירים על מנת למנוע כל פגיעה בפרטיות.

הסכמה לקבלת פרסומות:

20.   בעת מילוי הטופס במקוון ו/או שליחת דוא"ל ו/או שיחת טלפון ו/או צ'אט בוואטאפ, אתה הודעות מולטימדיה והודעות דוא"ל עם מידע על שירותים ,SMS מסכים לקבל מהאתר הודעות שונים שבעלי האתר מעניקים בעצמם או בשיתוף פעולה עם גורמים אחרים.

21.   הנהלת האתר שמספר ההודעות הפרסומיות יהיה מצומצם וכן שבכל עת תוכל להסיר את עצמך מרשימת התפוצה לקבלת פרסומות בהתאם להסבר שיופיע בבירור בכל הודעה פרסומית שנשלח.

שימוש בתוכנות של צדדים שלישיים: 

22.   בעת שימושך באתר ו/או האתרים, צדדים שלישיים כגון Google עשוים לאסוף מידע מזהה או סטטיסטי אודותיך, ולהצליב מידע זה עם מידע המקושר לחשבונות המשתמש שלך באתרים אחרים, בין היתר,מידע בקשר להרגלי הגלישה שלך, היסטוריית גלישה, אתרית בהם ביקרת, פעולות שביצעת באתרים שמשתמשים בשירותים של Google וכיו"ב.

23.   כל עוד אתה גולש באופן מזוהה ברשת האינטרנט, מידע זה עשוי לזהות אותך ללא קשר עשויים לאסוף אודותיך מידע על Google למכשיר ממנו אתה גולש (כלומר, צדדים שלישיים כגון הרגלי הגלישה שלך במחשב הנייח, במחשב הנייד ובטלפון חכם ובכל מכשיר אחרת). 

24.   מפעילת האתר איננה משתמשת מטעמה בתוכנות צוברות מידע כשהן כדוגמת Cookies "(עוגיות)".

25.   האתר עושה שימוש בכלי האנליטיקה של Google (Google Analytics), שעוזר לאתר להתאים עבורך את חווית הגלישה והשימוש בו, ולהסיק תובנות סטטיסטיות בנוגע לכלל השימושים בשירותים המוצעים באתר ו/או האתרים של המפעילה. למידע נוסף על מדיניות הפרטיות והשימוש בעוגיות על ידי שירות Google Analytics ראו כאן:
.https://support.google.com/analytics/answer/4597324?hl=iw
מומלץ לעיין גם במידע לגבי עוגיות ושימוש בהם לצורכי פרסומות על ידי Google. למידע בעניין זה ראו כאן:
.https://policies.google.com/technologies/ads?hl=iw

26.   במקרים בהם מדובר בעוגייה הנשמרת מקומית על גבי המכשיר שלך, אם אינך רוצה לאפשר שמירת עוגיות אלה בדפדפן תוכל להימנע מכך על ידי שינוי ההגדרות בדפדפן שלך. לשם כך קרא את ההוראות בקובץ העזרה של הדפדפן. זכור, עם זאת, כי לא את כל העוגיות ניתן לנטרל וכי נטרול העוגיות עלול לגרום לכך שלא תוכל להשתמש בחלק מהשירותים והתכונות באתר זה או באתרים אחרים המשתמשים באותן העוגיות, וכי מחיקת עוגיות קיימות אינה משפיעה על מידע שכבר נשמר בעוגיות והועבר לצדדים שלישיים. יובהר ויודגש כי האתר עצמו איננה משתמשת באופן ישיר במידע מתוך העוגיות.

אזור שיפוט

27.   בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.